Προσφατες Αναρτησεις

Translate

Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2013

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΣΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ ΚΑΙ ΦΩΚΙΔΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ


Η αθλητική κίνηση για το Σαββατοκύριακο σε Φθιώτιδα, Βοιωτία και Φωκίδα 

Αναλυτικά το πρόγραμμα τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες.:



SUPER LEAGUE – (Α ΕΘΝΙΚΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ  21-1-2013 19.30
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-2

FOOTBALL LEAGUE – (Β’ ΕΘΝΙΚΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ  20-1-2013 15.00
ΦΩΚΙΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ  1-0

Δ’ ΕΘΝΙΚΗ
4ος ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-1-2013  15: 00
ΛΑΜΙΑ - ΕΛΑΣΣΟΝΑ   2-2 
ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ- ΑΧΙΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ      4-2              
ΡΕΠΟ Ο ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΓΡΑΒΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΊΑ

ΘέσηΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΣύνολοΕντόςΕκτός
N-I-HΓκολN-I-HΓκολN-I-HΓκολ
1Λαμία11299-2-018-54-2-011-55-0-07-0
2Καρδίτσα11175-2-412-83-1-18-32-1-34-5
3Δωτιέας Αγιάς10164-4-29-43-3-07-21-1-22-2
4Ελασσόνα11165-1-513-113-0-24-32-1-39-8
5Πυργετός11164-4-310-92-2-25-52-2-15-4
6Αχιλλέας Δομοκού11164-4-312-123-2-07-11-2-35-11
7ΑΟ Γραβιάς10153-6-114-83-2-010-30-4-14-5
8Ρήγας Φεραίος11143-5-36-73-2-14-20-3-22-5
9Αμπελωνιακός11133-4-47-93-2-17-40-2-30-5
10ΑΕ Λεονταρίου1172-1-85-122-0-34-40-1-51-8
11Αίολος1010-1-91-220-1-31-70-0-60-15

7ος ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ   20-1-2013 15: 00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ  4-1
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘέσηΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΣύνολοΕντόςΕκτός
N-I-HΓκολN-I-HΓκολN-I-HΓκολ
1Ενωση Ερμιονίδας11268-2-125-75-0-016-23-2-19-5
2Πανελευσινιακός11237-2-219-64-1-113-43-1-16-2
3Μανδραϊκός10226-4-020-44-1-011-22-3-09-2
4Παναργειακός11195-4-219-103-3-013-42-1-26-6
5Χαλκίδα11195-4-211-32-3-05-03-1-26-3
6Πανναυπλιακός11144-2-59-113-1-16-21-1-43-9
7Πέλοπας Κιάτου11144-2-512-163-2-09-11-0-53-15
8Λουκισίων Α.Ο.1192-3-68-182-1-36-120-2-32-6
9Παρνασός1192-3-613-242-1-29-60-2-44-18
10Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου1171-4-66-191-2-33-80-2-33-11
11Πορτοχελιακός1120-2-96-300-1-53-130-1-43-17


ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α1 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (20η αγωνιστική): 
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2013
Καμένα Βούρλα
Ένωση 2010
2-0
Ολυμπιακός Λαμίας
Στυλίδα
1-1
Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
Ελατειακός
4-0
Οπούντιος Μαρτίνου
Μαγνησιακός
4-1
Ακαδημία/Ηρακλής
Παγκρατιακός
1-2
Προοδευτική Λάρυμνας
Νέο Κρίκελλο
2-1
Αγρότης Λιανοκλαδίου
Αταλάντη
3-2
Κένταυρος Αχινού
Μαλεσίνα
0-3
Δάφνη Λιβανατών
Δίβρη
2-1
Η βαθμολογία σε 20 αγωνιστικές
1.
ΣΤΥΛΙΔΑ
52
2.
ΜΑΛΕΣΙΝΑ
52
3.
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
43
4.
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
36
5.
ΕΝΩΣΗ 2010
34
6.
ΑΤΑΛΑΝΤΗ
30
7.
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29
8.
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
27
9.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
27
10.
ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
26
11.
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
25
12.
ΝΈΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
22
13.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
22
14.
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
19
15.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
18
16.
ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ
14
17.
ΔΙΒΡΗ
14
18.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ
10
Α’ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η Αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2013 15.00


Αετός Μενδενίτσας
Κόμνηνος
1-3
Ρεγγίνι
Παμμωλιακός
1-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-1-2013  15.00


ΑΟ Καλαποδίου
Κηφισσός
0-2
Αστήρ Αγ. Σεραφείμ
Καινούριο
2-1
Παρνασσός
Αγρότης Τραγάνας
4-1
Η βαθμολογία σε 11 αγώνιστικές

1.
ΚΗΦΙΣΣΟΣ
33
2.
ΚΑΛΑΠΟΔΙ
24
3.
ΡΕΓΓΙΝΙ
23
4.
ΜΩΛΟΣ
21
5.
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
19
6.
ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
19
7.
ΚΟΜΝΗΝΑ
15
8.
ΤΡΑΓΑΝΑ
11
9.
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
7
10.
ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑ
1


Α΄ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (17η αγωνιστική):
ΣΑΒΒΑΤΟ  19-1-2013
Ιόλαος Θήβας
ΠΑΟΚ Κυριακίου
0-4
Ένωση ΑΣΑ
ΑΟ Θήβα
1-1
Επαμεινώνδας
Παμβαγιακός
1-0
ΑΟ Πλαταιές
ΑΕ Σκούρτα
5-0
ΠΑΟΚ Κοκκίνου
Δάφνη Ερυθρών
3-0
Αμβρυσσέας
Πήγασος
3-0
Δόξα Μουρικίου
Κιθαιρώνας
2-1
Παναλίαρτος
Ορχομενός
0-3

Η βαθμολογία σε17αγωνιστικές
1.
ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ
41
2.
ΑΟ ΠΛΑΤΑΙΕΣ
39
3.
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
37
4.
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
35
5.
ΠΑΟΚ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ
34
6.
ΑΟ ΘΗΒΑ
30
7.
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ*
28
8.
ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ
27
9.
ΔΟΞΑ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ
26
10.
ΑΕ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
24
11.
ΠΑΜΒΑΓΙΑΚΟΣ
20
12.
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΥ
19
13.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
13
14.
ΙΟΑΛΑΟΣ ΘΗΒΑΣ
4
15.
ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ
2
16.
ΑΕ ΣΚΟΥΡΤΑ*
1


Α΄ ΦΩΚΙΔΑΣ (14η αγωνιστική):  

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-1-2013   15.00


Αετός Λιδορικίου
Αμφισαϊκός
0-1
Ησαΐας Δεσφίνας
Αναγέννηση Βουνιχώρας
0-1
Αστέρας Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου
4-0
ΚΥΡΙΑΚΗ  20-1-2013  15.00


Γλυφάδα
Οιάνθη Γαλαξιδίου
5-2
ΑΣΤΕ
Κρισσαίος Χρισσού
1-3

ΡΕΠΟ Ο Δωρικός Μαλαμάτων
Την Τετάρτη 23-1-2013 στις 17.00 στο Ενωσιακό γήπεδο θα διεξαχθεί το 4ο μάτς μεταξύ Φωκικού - Απόλλων Ευπαλίου
Εχουν προκριθεί ακόμη Αστέρας, Ανδρούτσος και Κρισσαίος



Η Βαθμολογία 
1.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ
34
2.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ
24
3.
ΑΜΦΙΣΑΪΚΟΣ
24
4.
ΓΛΥΦΑΔΑ*
23
5.
ΟΙΑΝΘΗ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ*
22
6.
ΚΡΙΣΣΑΙΟΣ ΧΡΙΣΣΟΥ
18
7.
ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΟΡΙΚΙΟΥ
17
8.
ΤΟΛΟΦΩΝΑ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ
12
9.
ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ
12
10.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΟΥΝΙΧΩΡΑΣ
12
11.
ΔΩΡΙΚΟΣ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ
2



Η ΓΛΥΦΑΔΑ ξεκίνησε με -2


* αγώνας λιγότερο



Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  11η Αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2013 15.00


Διαγόρας
Ακαδημία
3-2
Μυωνία
Ολυμπιακός Κίρρας
2-6
Δωριείς
Ελπίδες
5-0
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2013 13.00


Φωκίδα 2000
Ηρακλής Μοναστηρακίου
3-5

Η βαθμολογία σε 10 αγωνιστικές
1.
ΔΩΡΙΕΙΣ
33
2.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ
28
3.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΙΡΡΑΣ
22
4.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94
19
5.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
19
6.
ΕΛΠΙΔΕΣ
10
7.
ΦΩΚΙΔΑ 2000*
9
8.
ΜΥΩΝΙΑ
8
9.
ΣΑΛΩΝΑ
6
10.
ΚΟΥΛΟΒΑΤΑ
-14
Από την Μυωνία αφαιρέθηκαν 2 βαθμοί
* αγώνα λιγότερο
Η ομάδα της ΚΟΥΛΟΒΆΤΑΣ αποχώρησε

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου


Tο ΄΄Πολύδροσος Παρνασσού΄΄ δημοσιεύει τα σχόλια των αναγνωστών του. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι βγάζουμε τα απωθημένα μας ανώνυμα και τα φορτώνουμε στη πλάτη του διαχειριστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια ΔΕΝ δημοσιεύονται στην ιστοσελίδα μας.Σε επώνυμα σχόλια η δημοσιεύματα απαντήσεις ή σχολιασμοί δημοσιεύονται μόνο τα επώνυμα.