ΕΡΩΧΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΧΗΣ

....Σήμερα, Πέμπτη 25 Απριλίου 2024, τιμάται η μνήμη των: Αποστόλου και Ευαγγελιστού Μάρκου . .....

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017

Νίκη με σκορ 3-0 πέτυχε ο Διαγόρας, απέναντι στον Απόλλων Δελφών που αγωνίσθηκε με μαύρα περιβραχιόνια για το μουσείο Δελφών - φωτορεπορταζ

Νίκη με σκορ 3-0 πέτυχε ο Διαγόρας,απέναντι στον Απόλλων Δελφών.Η ομάδα του Διαγόρα ήταν καλύτερη σε όλη την διάρκεια του αγώνα,...
προηγήθηκε γρήγορα με δύο γκολ του Κυριτσόπουλου στο 11ο και 13ο λεπτό, και θα μπορούσε να διευρύνει και άλλο το σκορ αλλά η μπάλα σε δυο περιπτώσεις, σε σουτ του Μουτσιανά, και σε κεφαλιά του Λέσση, σταμάτησε στο δοκάρι
Το τελικό 3-0 ήρθε στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 48ο λεπτό με κοντινό σουτ του Μemaj.